Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 5, 2022

Безвіз для українців: є сто тисяч!

Автор:

|

Липень 14, 2017

|

Рубрика:

Безвіз для українців: є сто тисяч!

Загальна кількість громадян нашої держави, які перетнули кордон завдяки візовій лібералізації з першого дня її запровадження сягнула «круглого», як мовиться, числа. Про це пише 14 липня з посиланням на Державну прикордонну службу України інформаційна агенція ZIK.

Відомо навіть хто і де став таким своєрідним ювіляром. Виїзд за кордон 100-тисячного громадянина України, який скористався безвізом, зафіксували у міжнародному аеропорту «Бориспіль». Втім, правильніше буде сказати не «громадянина», а «громадянки». Це 20-річна дівчина на ім’я Софія. З цього приводу вона написала у мережі Facebook: «Минулого року довелось пережити безліч питань та витратити купу нервів задля отримання візи, а сьогодні просто квиток на літак».

Додамо, при нагоді, кілька цікавих статистичних даних. 36, 6 тисяч громадян України для своїх подорожей у країни ЄС обрали авіаційне сполучення. Найбільше наших співвітчизників перетнули пункти пропуску на кордоні з Польщею (33,6 тисяч осіб), з Угорщиною (14,2 тисяч осіб), Румунією (10,5 тисяч осіб) та Словаччиною (5,8 тисяч осіб). І лише для 50 українців намір скористатися безвізом завершився невдало. Переважно через те, що вони не змогли чітко вказати мети поїздки або обумовленої мінімальної суми грошей.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply