Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 28, 2022

Безпілотник США «сканує» окупантів

Автор:

|

Липень 17, 2017

|

Рубрика:

Безпілотник США «сканує» окупантів

Про цей факт інтернет-портали України повідомили вранці 17 липня. Учора стратегічний безпілотний літальний апарат Військово-повітряних сил Сполучених Штатів RQ-4A Global Hawk здійснив багатогодинний розвідувальний політ на Донбасі. Курс пролягав вздовж лінії розмежування контрольованої урядом України території з так званими «ДНР» та «ЛНР», але не перетинав її. За інформацією агенції «Інтерфакс», з висоти понад 16 кілометрів безпілотник міг спостерігати за всією окупованою територією і навіть прикордонними областями Російської Федерації. Вилетів він з авіабази на Сицилії, увійшов у повітряний простір України в районі Миколаївської області, звідки попрямував до Маріуполя.

А як повідомив сайт «Інформаційний спротив», сьогодні американський повітряний розвідник знову прилетів збирати інформацію про терористів самопроголошених республік та їх господарів. Видання зауважує, що на такій висоті окупаційні війська неспроможні збити безпілотник. Можна собі уявити лють і розпач Кремля з приводу цього реального кроку допомоги, що її надають Україні західні партнери.

За даними штабу АТО, вчора констатовано відчутне зменшення активності ворожих військ. Впродовж минулої доби вони відкривали вогонь 16 разів. Не виключено, що це було пов’язане з присутністю «пильного ока» НАТО у небі над Донбасом.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply