Новини для українців всього свту

Sunday, May. 9, 2021

Без вил, зате з нецензурними словами

Автор:

|

Квітень 25, 2017

|

Рубрика:

Без вил, зате з нецензурними словами

Вельми цікаву інформацію оприлюднила сьогодні Спеціалізована антикорупційна прокуратура України (САП) на своїй facebook-сторінці. У вівторок, 25 квітня, на допит до Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) був викликаний народний депутат України Олег Ляшко. Підстава для нього тривожна – збирають доказову базу щодо ймовірного факту незаконного збагачення.

САП звертає увагу, що лідер Радикальної партії свого імені з цього приводу активно розміщував у соцмережах пости про політичний тиск та політичне замовлення. А це вже викликає підозру, бо якщо немає чого приховувати, то навіщо завчасно шукати надумані виправдання?

І ще одне. Олег Ляшко любить наголошувати на своїй рішучості. Навіть фотографувався з вилами для агітаційних плакатів. До НАБУ він вила не брав, зате про нього написали за підсумками допиту, що «вів себе зухвало та зверхньо по відношенню до детективів та прокурорів, обзиваючи їх нецензурними словами».

Мабуть, дуже нецензурними, так, що зачепило за живе. Бо САПівці, не називаючи нікого конкретно, написали про тих, «які є депутатами чотирьох і більше скликань з доволі скромною заробітною платою», однак «подекуди демонструють надмірно розкішне життя на широку ногу – елітна нерухомість в престижних місцях, дорогі автівки та відпочинок в екзотичних країнах, недоступний їх виборцям».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply