Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 25, 2021

Берлін стурбований діями «Газпрому»

Автор:

|

Березень 05, 2018

|

Рубрика:

Берлін стурбований діями «Газпрому»

Про це у понеділок, 5 березня, заявив офіційний представник уряду ФРН Штеффен Зайберт. Його слова можна вважати реагуванням політичного керівництва Німеччини на те, що «Газпром» почав процедуру розірвання контрактів з «Нафтогазом України» і що російська компанія припиняє постачання в Україну енергоносіїв.

Зокрема, Штеффен Зайберт зазначив, що дії «Газпрому» викликали замішання у Німеччині та інших країнах Євросоюзу, які зацікавлені у тому, щоб Україна й надалі грала роль транзитної держави для російського газу. Отож, Берлін зараз перебуває на постійному зв’язку зі своїми партнерами

Як відомо, Стокгольмський арбітраж 28 лютого зобов’язав «Газпром» доплатити «Нафтогазу» $4,63 млрд за недопоставку узгоджених обсягів газу для транзиту. Після перерахунку за результатами двох арбітражних суперечок між компаніями російська повинна доплатити української $2,56 млрд. Однак очільник «Газпрому» Олексій Міллер розкритикував це рішення і оголосив про кроки у відповідь. А 5 березня стало відомо, що «Газпром» офіційно скерував «Нафтогазу України» повідомлення про початок розірвання контрактів на постачання і транзит газу. Як заявила російська сторона, відповідний документ подано в Арбітражний інститут Торгової палати Стокгольма.

Світлина: Штеффен Зайберт.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply