Новини для українців всього свту

Sunday, Jun. 13, 2021

Бельгія та Голландія обмінялися територіями

Автор:

|

Листопад 28, 2016

|

Рубрика:

Бельгія та Голландія обмінялися територіями

1128___08-2

За обопільною домовленістю міждержавний кордон трохи змінився. Як зазначає 28 листопада «Укрінформ» з посиланням на ресурс Міністерства закордонних справ Нідерландів: «Міністр закордонних справ Берт Кундерс та його бельгійський колега Дідьє Рейндерс у понеділок підписали прикордонну угоду та перенесли кордон між Нідерландами та Бельгією».

Обмін відбувся через невелику територію біля ріки Маас. Саме вона розділяє обі держави. Через інженерні роботи, виконані ще у 60-80 роках минулого століття, на водоймі утворилося кілька островів. Один з них відійшов до Бельгії. Однак потрапити на нього досить складно – лише на човнах або ж за спецдозволом влади Нідерландів. Таке становище стало сприятливим для криміногенного елементу, який почав розвиватися на острові. Врешті обидві держави вирішили обмінятися територіями.

Острів, що відтепер належить Нідерландам, за розміром дорівнює 15 футбольним полям. Натомість Бельгія отримала невеличку територію біля шлюзу, що служить для кращого сполучення між державами. Як зазначають голландські ЗМІ, угоду ще мають погодити як уряд Бельгії, так і Нідерландів.

Світлини: Photobucket, blog.meervrijheid.nl.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply