Новини для українців всього свту

Sunday, Jun. 13, 2021

«Бацька» катався на яхті з путінським недругом

Автор:

|

Квітень 15, 2016

|

Рубрика:

«Бацька» катався на яхті з путінським недругом

MICT_n__16-04-15__08_Лука і турки

Відбувся самміт Організації ісламського співробітництва, у якому взяв участь Олександр Лукашенко. Погодьтеся, доволі незрозуміло – мусульманський світ і лідер православної держави. Але найбільш дивовижне тут в іншому. Усе це відбувалося у Стамбулі, на адресу якого з Москви пролунало безліч проклять після збитого над турецькою територією військового літака росіян.

За день до самміту проводилася так звана пряма лінія Володимира Путін. І він на тему Туреччини сказав дослівно таке: «У нас є проблеми з деякими політичними діячами, поведінку яких ми вважаємо неадекватною». Хто б сумнівався, що мався на увазі президент Реджеп Ердоган, який не раз дуже гостро висловлювався про кремлівських правителів. А Президент Білорусі мало не в той сам час катався по Босфору на яхті з Ердоганом, гостював у його палаці і обговорював напрями пожвавлення економічного співробітництва.

Схоже на те, що «Бацька Лукашенка», як жартома називають його земляки, щораз більше демонстративно дистанціюється від офіційної Москви.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply