Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

«Батьківщина» звинувачує Петра Порошенка

Автор:

|

Листопад 23, 2018

|

Рубрика:

«Батьківщина» звинувачує Петра Порошенка

На партійному сайті Юлії Тимошенко у п’ятницю, 23  листопада, з цього приводу оприлюднено спеціальну заяву. У тексті стверджується, що за наказом чинного Президента України у Києві та околицях столиці розмістили антирекламні білборди, образливі для Юлії Тимошенко. Такі дії кваліфіковано як «брудну провокацію», а її виконавцем названо депутата пропрезидентської фракції Сергія Березенка, якому, начебто, належать використані рекламні площі.

До слова, прес-служба «Батьківщини» сформулювала заяву досить жорстко. Вона, наприклад, містить такий фрагмент: «Неспроможний після 4,5 років управління державною пред’явити суспільству бодай один свій здобуток, нинішній глава держави вдається до фолу останньої надії – дискредитації головного опонента. Причому робить він це у геть принизливий та огидний спосіб». А це теж можна розцінити як спробу дискредитації потенційного суперника на виборах.

Партія «Батьківщина» звертається до правоохоронних органів із закликом встановити та притягнути до відповідальності усіх причетних до розміщення зазначених білбордів.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply