Новини для українців всього свту

Sunday, May. 16, 2021

Балаклію очистили від вибухівки

Автор:

|

Квітень 04, 2017

|

Рубрика:

Балаклію очистили від вибухівки

І не лише саме місто, а ще й 9 довколишніх сіл. Про це повідомляє 4 квітня українська служба «ВВС» з посиланням на офіційну інформацію Державної служби з надзвичайних ситуацій України (ДСНС).

Загалом було вилучено 6 тис. 741 вибухонебезпечний предмет. Це непросте й небезпечне завдання доручили виконувати сотні піротехніків. Втім, повної гарантії, що нічого підступного не залишилося, дати не може ніхто. Тому людям пояснюють, як діяти, натрапивши на вибухонебезпечні предмети. Вчора навчання в усіх школах розпочалося з уроку безпеки.

Вже встановлено, що ремонту потребують 54 багатоповерхових будинки. Цілковито зруйновані 5 приватних будинків та 35 квартир. Людям роздали 245 тон будівельних матеріалів. Роботи тривають. Дня тих, у кого особливо складні обставини, у місті діє пункт обігріву і гарячого харчування. Напередодні людям роздали понад 1,6 тис. продуктових наборів. Відновлення газопостачання у Балаклії майже повністю завершене. Залишилось підключити з чотири десятки абонентів.

Нагадаємо, що вибухи на складах із боєприпасами поблизу Балаклії почалися вночі у п’ятницю, 23 березня. Одна жінка загинула, інша отримала поранення. На якийсь час населення довелося евакуювати.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply