Новини для українців всього свту

Thursday, May. 13, 2021

Балаклія повинна стати містом пильності

Автор:

|

Квітень 06, 2017

|

Рубрика:

Балаклія повинна стати містом пильності

6 квітня відбувся брифінг, на якому йшлося про очищення від вибухонебезпечних предметів та ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації на території міста Балаклії та прилеглих сіл. Перед журналістами виступили віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко і голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) Микола Чечоткін.

Віце-прем’єр, зокрема, наголосив, що завдяки своєчасним заходам, вжитим у найбільш критичний момент вдалося уникнути катастрофічних наслідків. А зараз основою життя на якийсь час повинна стати загальна пильність.  «На сьогодні вкрай важливим питанням для нас є, в першу чергу, інформування громадян та особливо дітей, які вже повернулися до своїх домівок, про алгоритм дій під час знаходження вибухонебезпечних предметів. Адже роботи з гуманітарного розмінування території міста та навколишніх сіл ще тривають», – сказав Геннадій Зубко.

Станом на сьогодні небезпечну зону у Балаклії зменшено з десяти кілометрів до одного. Фахівці ДСНС  очистили територію поблизу міста та ще кількох прилеглих населених пунктів від вибухонебезпечних предметів. До ліквідації наслідків надзвичайної ситуації було залучено 727 осіб та 133 одиниці техніки. У тому числі – 20 піротехнічних розрахунків (100 осіб та 36 одиниць техніки).

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply