Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 28, 2021

Азовське море як попередження Балтійському

Автор:

|

Грудень 04, 2018

|

Рубрика:

Азовське море як попередження Балтійському

Інтернет-видання «Польське радіо» у вівторок, 4  грудня, розповідає про заклик міністра закордонних справ Польщі Яцека Чапутовича переглянути після російської атаки на українські кораблі у районі Керченської протоки майбутнє проекту «Північний потік-2» .

Цього дня відбувається зустріч очільників зовнішньополітичних відомств країн-членів НАТО. А головною темою засідання є саме загроза з боку Росії. Перед його початком Яцек Чапутович заявив: «Маю надію, членські країни НАТО будуть схильними ще раз переглянути майбутнє газогону Nord Stream 2. Адже ми бачимо, що тут Росія захищає свою інфраструктуру в Азовському морі, тому вона так само може захищати свою газову інфраструктуру в Балтійському морі. Отже, це становить проблему в галузі взаємовідносин між державами».

Nord Stream 2 – це друга гілка Північного газогону, який пролягає дном Балтійського моря і сполучає Росію та Німеччину. Проти його спорудження виступають Польща та балтійські держави, аргументуючи це тим, що проект становить загрозу для енергетичної безпеки Європи.

Світлина: Яцек Чапутович.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply