Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 28, 2022

Азербайджан завдав удару в Карабасі

Автор:

|

Липень 07, 2017

|

Рубрика:

Азербайджан завдав удару в Карабасі

7 липня нагадав про себе ще один збройний конфлікт, у якому, вочевидь, зацікавлений Кремль. Цього дня міністерство оборони Азербайджану повідомило, що Азербайджанська армія була приведена у повну бойову готовність і завдала удару по вірменських позиціях у Карабасі. У Баку заявляють, що вірменська сторона готувала «чергову провокацію».

У мілітарному відомстві невизнаної Нагірно-Карабахської республіки (НКР) підтвердили інформацію про збройну сутичку, що сталася у п’ятницю. При цьому отримали поранення троє військовослужбовців Армії оборони Карабаху.

Конфлікт між Азербайджаном і Вірменією через Нагірний Карабах почався ще в комуністичні часи у 1988 році. Тоді населена переважно вірменами Нагірно-Карабахська автономна область заявила про вихід з Азербайджанської, тоді ще – радянської, республіки. У травні 1994 року був підписаний режим припинення вогню, однак збройні зіткнення у Карабаху відбуваються постійно. Ситуація в зоні конфлікту загострилася 4 липня, коли Азербайджан звинуватив вірменських військових в обстрілі села в Фізулінському районі. За інформацією Баку, загинули мирні жителі, а поміж них і дитина.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply