Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 16, 2021

Азербайджан: вогонь забрав 25 життів

Автор:

|

Березень 02, 2018

|

Рубрика:

Азербайджан: вогонь забрав 25 життів

Агенція APA з посиланням на офіційні джерела у п’ятницю, 2 березня, повідомляє, що внаслідок пожежі у наркологічному центрі в Баку загинули 25 осіб. Займання сталося в одноповерховому корпусі, де лікуються пацієнти, які не встають з ліжок. Відтак, вони не могли самостійно вибратися з вогню. З цього відділення евакуйовано 31 людину. Троє постраждалих були доставлені у лікарню. Вони отруїлися димом, їх стан оцінюється як задовільний.

У Міністерстві охорони здоров’я Азербайджану повідомили: «Більшість пацієнтів і медичного персоналу наркоцентру, число яких становить понад 200 осіб, були евакуйовані своєчасно». Як наголошено, їм надається медична та психологічна допомога.

На місці працювали до 10 бригад пожежників і лікарів швидкої допомоги. Причиною пожежі могло стати коротке замикання в електромережі. У зв’язку з інцидентом генеральна прокуратура Азербайджану порушила кримінальну справу. За даними силових відомств, розслідування події знаходиться під особистим контролем президента країни Ільхама Алієва, який приїхав на місце події.

Світлина Reuters.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply