Новини для українців всього свту

Friday, Feb. 3, 2023

Автомобільні черги на західному кордоні України

Автор:

|

Березень 31, 2018

|

Рубрика:

Автомобільні черги на західному кордоні України

Про значне нагромадження транспортних засобів з польського боку повідомила перед обідом у суботу, 31 березня, Державна прикордонна служба України (ДПСУ). Така ситуація має об’єктивне пояснення. Адже перед українськими пунктами пропуску черги не утворюються. Річ у тім, що тисячі громадян України, які працюють чи навчаються за кордоном, вже почали повертатися додому на Свята.

Станом на 11 годину 31 березня перед пунктом пропуску «Ягодин» на в’їзд в Україну нагромадилося близько 600 транспортних засобів. А перед пунктами пропуску «Шегині» та «Краковець» у черзі стоять приблизно по три сотні легкових автомобілів.

ДПСУ закликає громадян до виваженого планування поїздок через кордон. А для цього радить скористатися інформацію про кількість автомобілів на пунктах пропуску і відповідно обирати оптимальний маршрут руху. Для цього варто скористатися онлайн сервісами на офіційному сайті українського прикордонного відомства (http://dpsu.gov.ua/ua/static_page/713.htm) та польського (https://granica.gov.pl/).

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply