Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

Австро-російський шпигунський скандал

Автор:

|

Листопад 09, 2018

|

Рубрика:

Австро-російський шпигунський скандал

Як повідомила у п’ятницю, 9  листопада, австрійська газета «Kleine Zeitung», міністр закордонних справ Австрії Карін Кнайсль скасувала свій візит до Росії. Він був запланований на 2 – 3 грудня. Але з’явилася інформація про колишнього полковника австрійських збройних сил, якого підозрюють у тому, що протягом 20 років він передавав Росії таємну інформацію, за що отримав 300 тисяч євро (приблизно $343 тисячі).

«Подібні дії не поліпшать наших відносин з Росією, подібний підхід неприйнятний», – заявив Канцлер Австрії Себастьян Курц на спеціальній прес-конференції, скликаній з приводу викриття ймовірного шпигуна. Втім, при цьому наголошено, що наразі йдеться лише про підозри.

А про реакцію Кремля на скасування цього візиту відомо лише те, що Посол Австрії в Москві Йоганнес Айднер викликаний у російське Міністерство закордонних справ.

Пікантності ситуації надає той факт, що порівняно недавно, 18 серпня, Володимир Путін був гостем на весіллі очільниці зовнішньополітичного відомства Австрії Карін Кнайсль, яка вислухала через це запрошення чимало критики.

Світлина: Володимир Путін вітає Карін Кнайсль з весіллям.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply