Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 20, 2022

Австрійські півроку у Раді Євросоюзу

Автор:

|

Липень 01, 2018

|

Рубрика:

Австрійські півроку у Раді Євросоюзу

У неділю, 1 липня, головування у Раді Європейського Союзу (ЄС) перейшло до Республіки Австрії. Її Федеральний канцлер Себастьян Курц вже заявив про готовність використовувати цю можливість для «наведення мостів в ЄС, зниження напруженості всередині Європи та забезпечення міцності ЄС». Як пише агенція AFP, найбільш значущими темами під час чергової каденції стануть міграційна політика, майбутній бюджет ЄС, вихід із спільноти Великої Британії та відносини з балканськими державами.

Себастьян Курц вважає, що прийнята система обов’язкового розподілу мігрантів між країнами-членами ЄС не повинна бути основною. Вона викликає заперечення у низки східноєвропейських держав, зокрема в урядів Польщі та Угорщини.

Австрія має намір зосередитися на можливості кооперації у вирішенні міграційного питання. Зокрема, Федеральний канцлер закликав до тісної співпраці з державами Північної Африки в питанні регулювання міграції.

Держава-голова Ради Євросоюзу призначається на шість місяців. Австрія по ротації змінила на цій посаді Болгарію. З 1 січня 2019 року головою Ради ЄС стане Румунія.

Світлина DPA: Федеральний канцлер Австрії Себастьян Курц, голова Європейської ради Дорнальд Туск і Прем’єр-міністр Болгарії Бойко Борисов на церемонії передачі головування в Раді ЄС.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply