Новини для українців всього свту

Friday, Jul. 1, 2022

Австрійська послідовниця Віктора Януковича

Автор:

|

Жовтень 17, 2018

|

Рубрика:

Австрійська послідовниця Віктора Януковича

Агенція «Укрінформ» повідомила у середу, 17  жовтня, що в Австрії відрився судовий процес над членами підпільної радикальної організації «Staatenbund Osterreich» («Конфедерація Австрія»). Її ідеологія базується на запереченні легітимності існування австрійської держави та чинних законів.

Адепти організації належать до так званих «Staatsverweigerer» («ті, що заперечують державу»). Ці люди не визнають законів держави, створюють паралельне суспільство, підпільно виготовляють свої посвідчення особи, водійські права та інші «документи» й «довідки». За даними австрійської прокуратури, всього в країні налічується близько 2700 прихильників «Конфедерації Австрія».

Очолила засновану у 2015 році організацію колишня представниця ультраправої «Австрійської партії свободи» (FPO) Моніка Унгер, яка називає себе «президентом». Зараз перед судом разом з нею постали ще 13 членів організації. За інформацією прокуратури, обвинувачені планували створити «перехідний уряд» за допомогою військових. А коли це не вдалося, «президент» Моніка Унгер скористалася досвідом Віктора Януковича і вирішила звернутися з листом до Володимира Путіна і попросила ввести війська, а потім передати їй владу.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply