Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 16, 2021

Авіаудари Росії у Сирії погіршують катастрофічну гуманітарну ситуацію

Автор:

|

Квітень 30, 2019

|

Рубрика:

Авіаудари Росії у Сирії погіршують катастрофічну гуманітарну ситуацію

Державний департамент США  30 квітня розповсюдив заяву для преси, у якій йдеться про занепокоєність у зв’язку з аіаударами Росії та режиму Асада у сирійських провінціях Ідліб та Північна Хама.

«США занепокоєні ескалацією насильства в Ідлібі та північній Хамі. Авіаудари Росії та режиму, що тривають, а також напади Хаят Тахрір аль-Шам та інших груп, пов`язаних з Аль Каїдою у Сирії, подовжують дестабілізувати регіон, погіршувати вже катастрофічну гуманітарну ситуацію, ведуть до десятків смертей та поранень цивільних осіб, чимало з яких – діти», – йдеться у заяві.

Речник Держдепартаменту додає, що внаслідок авіаударів та нападів страждає цивільна інфраструктура, включно з житловими помешканнями, лікарнями, поселеннями внутрішньо переміщених осіб, які були змушені залишити свої домівки через бойові дії.  Також у тексті наголошується, що Росія та режим  Асада продовжують грубі військові напади на гуманітарних працівників, зокрема волонтерів з організації Білих шоломів. Держдеп США нагадує, що будь-яка ескалація насильства у північно-західній Сирії призведе до дестабілізації всього регіону.

«Ми закликаємо всі сторони, включно з Росією та Сирійським режимом, дотримуватися своїх зобов’язань та утриматися від повномасштабних військових наступів, повернутися до режиму деескалації у регіоні, дозволити необмежений гуманітарний доступ для подолання гуманітарної катастрофи, яку створює насильство, що триває», – наголошується у заяві.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply