Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 30, 2023

Авіаційна катастрофа в Ірані

Автор:

|

Січень 14, 2019

|

Рубрика:

Авіаційна катастрофа в Ірані

Вантажний «Boeing 707» розбився у понеділок, 14 січня, неподалік аеропорту в місті Кередж. Наразі відомо, що загинули 15 осіб з 16, які перебували на борту.

Повітряне судно виконувало рейс зі столиці Киргизії Бішкеку в міжнародний аеропорт Payam. Тим часом аварія сталася поблизу розташованої неподалік меншої за розмірами повітряної гавані. За попередніми даними, через погані погодні умови льотчики переплутали аеродроми і зайшли на посадку не в аеропорту призначення, а в сусідньому. Літак викотився за межі смуги, врізався в загородження і загорівся. Іранська агенція «Фарс» повідомила, що він належав збройним силам країни і перевозив вантаж м’яса.

Літаки «Boeing 707» почали будуватися ще в 1950-і роки, Іран через санкції був останньою країною, де їх експлуатували на пасажирських рейсах. Кілька цих машин ще залишилося в розпорядженні військових.

Міжнародний рух Червоного Хреста і Червоного Півмісяця скерував на місце події вісім команд рятувальників, а також вертоліт для евакуації можливих постраждалих.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply