Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

Авіаперевізники дізналися про можливу небезпеку

Автор:

|

Квітень 11, 2018

|

Рубрика:

Авіаперевізники дізналися про можливу небезпеку

Європейська агенція з авіаційної безпеки (EASA) у ніч на середу, 11 квітня, оприлюднила попередження про зміну правил польотів над східним регіоном Середземного моря. Все це викликано «можливим запуском ракет у напрямку Сирії» протягом «наступних 72 годин».

Відтак польоти необхідно планувати з урахуванням оперативно поширюваної інформації, зазначається у повідомленні мережевого управлінського центру в Брюсселі. Повітряні коридори рейсів у небі над зазначеними територіями рекомендують додатково переглянути, щоб уникнути загрози цивільній авіації.

Після того, як Рада безпеки ООН не змогла ухвалити резолюцію щодо Сирії, небезпека військового зіткнення в регіоні різко зросла. 8 квітня Президент США Дональд Трамп пригрозив владі Сирії, а також Росії та Ірану розплатою за можливу хіматаку в сирійському місті Думі. 10 квітня стало відомо, що Дональд Трамп скасував свою поїздку країнами Латинської Америки. У той же день телеканал CNN Turk повідомив, що американський есмінець «Дональд Кук» (DDG-75), оснащений крилатими ракетами «Томагавк», а також системою протиракетної оборони «Іджіс», підійшов на стокілометрову відстань до сирійського міста Тартус, де розташована база матеріально-технічного забезпечення Військово-морського флоту Росії.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply