Новини для українців всього свту

Sunday, Apr. 18, 2021

Авіакомпанія МАУ: польоти стануть дорожчими

Автор:

|

Квітень 19, 2017

|

Рубрика:

Авіакомпанія МАУ: польоти стануть дорожчими

19 квітня «Економічна правда» з посиланням на «avianews.com» повідомила, що Міжнародні авіалінії України (МАУ) впроваджують збір у $ 9 при бронюванні квитків у агентствах, які працюють через глобальні системи Amadeus, Sabre, Travelport і Travelsky.

Цю інформацію вже офіційно підтвердили в самій авіакомпанії. Правда, з одним уточненням. Пасажири, що купують квитки на сайті МАУ, а також у касах і контакт-центрі компанії чи через офіси партнерських агентств, не повинні платити додаткового збору.

Втім, сума у $ 9 лише базова. Бо відправившись кудись, людина, переважно, повертається тим же шляхом. Отож вартість квитків, що підпадають під запроваджений збір,  зросте на $ 18 для прямих перельотів туди-назад і на $ 36 для перельотів туди-назад із пересадкою.

Нагадаємо, що тиждень тому «Міжнародні Авіалінії України» оголосили, що вводять обов’язкову вимогу до пасажирів, які повинні відтепер надавати персональні дані на етапі оформлення квитка. У прес-релізі авіакомпанія доводить до відома, що у бронювання буде внесено паспортну та контактну інформації кожного, хто вирішив скористатися послугами МАУ.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply