Новини для українців всього свту

Saturday, Jun. 19, 2021

Авдіївка опинилася у епіцентрі бойових дій на Донбасі

Автор:

|

Березень 22, 2016

|

Рубрика:

Авдіївка опинилася у епіцентрі бойових дій на Донбасі

павр

На сході України у зоні бойових дій зберігається напружена обстановка. Після відносного затишшя і зменшення кількості обстрілу протягом вчорашнього дня, з настанням сутінок і до півночі активізувався обстріл позицій сил АТО.
Як вже неодноразово повідомлялося раніше, в епіцентрі подій останнім часом виявилася Авдіївка. За словами міського голови Юрія Черкасова, з 35 тисяч місцевих жителів зараз в Авдіївці проживає близько 20 тисяч осіб. Загальноосвітні заклади відвідує 1110 учнів та понад 300 дітей дошкільного віку, що становить третину від їх кількості до початку бойових дій у місті. Всього з початку бойових дій на Донбасі в Авдіївці загинули більше 50 людей, близько 400 отримали поранення. До речі, для відновлення інфраструктури міста буде виділено 61,5 мільйона гривень. Ці кошти планується направити на реконструкцію об’єктів соціальної сфери, тепло – і водопостачання, а також ремонт доріг та постраждалих від обстрілів будинків.
Вчора в Авдіївці Донецької області у зоні проведення АТО в результаті підриву на протитанковому фугасі вантажного автомобіля загинуло двоє українських військових з 39-го батальйону. Про це повідомила волонтер Яна Зінкевич в соціальній мережі Facebook. Тіла військовослужбовців забрали військові медики.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply