Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

Аварія літака, як наслідок обшуків НАБУ

Автор:

|

Липень 11, 2018

|

Рубрика:

Аварія літака, як наслідок обшуків НАБУ

Компанія «Майстер-Авіа», яка керує Міжнародним аеропортом «Київ» імені Ігоря Сікорського, у середу, 11 липня, оприлюднила заяву, в якій висловлює  незадоволення діями Національного антикорупційного бюро України (НАБУ). Фактично цю силову структуру звинувачено у блокуванні роботи летовища і створенні загрози для пасажирів.

Як сказано у тексті, озброєні працівники НАБУ 14-15 червня утримували низку керівників компанії та аеропорту у власних кабінетах без засобів зв’язку та можливості координувати роботу. І ці дії не дозволили запобігти аварії літака авіакомпанії BRAVO, який виконував рейс Анталія – Київ. Під час посадки в сильну грозу повітряний лайнер викотився за межі злітно-посадкової смуги. На борту було 4 тонни авіаційного пального, яке могло вибухнути, що становило загрозу життю та здоров’ю пасажирів чисельністю 169 осіб.

У заяві наголошено: «Для застосування сили не було причин – діяльність підприємства відкрита і прозора, менеджмент завжди готовий до конструктивної взаємодії зі структурами контролю та проведення передбачених законом процедур». Що спричинило появу такого документу саме зараз – невідомо. Сказано лише, що раніше керівництво аеропорту не оприлюднювало подробиць інциденту, але у випадку повторних обшуків змушене буде зупинити обслуговування рейсів, щоб убезпечити пасажирів і екіпажі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply