Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 26, 2021

Арсеній Яценюк поділився з українцями своєю програмою на поточний рік

Автор:

|

Березень 15, 2016

|

Рубрика:

Арсеній Яценюк поділився з українцями своєю програмою на поточний рік

main

Поки йдуть запеклі суперечки про необхідність відставки Кабінету міністрів, Арсеній Яценюк на сайті уряду України представив план роботи на 2016 рік.

Основними напрямками роботи є енергетична незалежність, підвищення рівня національної ідентичності громадян України, децентралізація, полегшення ведення бізнесу і турбота про населення. Досягнувши цього, Україна, на думку Яценюка, стане незалежною європейською державою. Питання лише в тому, хто і коли зможе втілити в життя заявлені обіцянки.

Всього у річній програмі Яценюка 379 завдань, які потрібно виконати в цьому році. При цьому підкреслюється, що успішно виконати роботу можна буде тільки при плідній співпраці Кабміну та Верховної Ради.

До речі, Арсеній Яценюк нібито не проти звільнити крісло прем’єра, якщо депутати не тільки назвуть ім’я його можливого наступника, але і дадуть гарантії, що претендент і його програма роботи отримають підтримку більшості депутатів. З такою заявою вчора, 14 березня, виступив Олег Ляшко після переговорів з Петром Порошенком.

Нагадаємо, що без «Народного фронту», чиїм лідером є Яценюк, коаліція в українському парламенті неможлива, так як іншим фракціям не вистачить депутатів для формування більшості.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply