Новини для українців всього свту

Wednesday, May. 18, 2022

Арсен Аваков про напад на табір ромів у Києві

Автор:

|

Квітень 26, 2018

|

Рубрика:

Арсен Аваков про напад на табір ромів у Києві

Українська служба «Радіо Свобода» у четвер, 26 квітня, наводить коментар міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова про інцидент, що набув уже міжнародного розголосу: «Нападати на жінок і дітей, погрожувати їм, травити їх сльозогінним газом, псувати їхнє майно і загалом ставитися до них, як до тварин через етнічну приналежність – це середньовічне дикунство». Міністр наголосив, що розгін праворадикалами табору ромів буде розслідуваний, а винних притягнуть до відповідальності.

Як повідомлялося, напередодні за цим фактом розпочато два кримінальні провадження. Але сталося це лише після оприлюднення відеозапису, на якому видно, як молодики (у тому числі із закритими обличчями), біжать за ромами, кидають каміння і розпилюють сльозогінний газ.

Інцидент завдає відчутної шкоди іміджу України у світі. Міжнародна правозахисна організація «Amnesty International» вже офіційно заявила, що в ніч з 20 на 21 квітня «радикали вчинили погром ромського табору, під час якого, за словами очевидців, використовували газові балончики, ріжучі предмети і, можливо, вогнепальну зброю». У заяві сказано, що поміж постраждалих були діти.

Світлина з сайту «Радіо Свобода»: згарище на місті намету ромів.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply