Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 5, 2022

Арешт українського військового в Італії

Автор:

|

Липень 01, 2017

|

Рубрика:

Арешт українського військового в Італії

Про цей інцидент у суботу, 1 липня, повідомив на своїй сторінці у мережі Facebook заступник генерального прокурора України Євген Єнін. Заарештований Віталій Марків є чинним заступником командира взводу в батальйоні Національної гвардії України ім. генерала Сергія Кульчицького. Його підозрюють у вбивстві італійського фотокореспондента Андреа Роккеллі, яке сталося у травні 2014 року під час бойових дій неподалік від Слов’янська. Як з’ясувалося, Віталій Марків має як українське, так й італійське громадянство. Він приїхав провідати матір, яка мешкає в Італії.

За словами Євгена Єніна, Україна веде розслідування загибелі італійського репортера і його партнера з Росії Андрія Миронова. За версією української сторони, обоє загинули в результаті обстрілу з боку так званої «ДНР». У генпрокуратурі України висловили здивування арештом Віталія Марківа і зажадали надати докази його провини, а якщо таких нема – звільнити.

Своєю чергою радник міністра внутрішніх справ, народний депутат України Антон Геращенко заявив, що ця історія дуже схожа на чергову російську провокацію. Бо на той час у батальйоні ім. Кульчицького не було мінометів. А у травні 2014 роки машина, в якій їхали іноземні журналісти, потрапила саме під мінометний обстріл. Українська сторона звинувачує у цьому сепаратистів, а ті – добровольців, які воюють на боці України.

Світлина: паспорт загиблого Андреа Роккеллі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply