Новини для українців всього свту

Saturday, Jul. 24, 2021

Арешт топ-мернеджера компанії «Huawei»

Автор:

|

Грудень 06, 2018

|

Рубрика:

Арешт топ-мернеджера компанії «Huawei»

Як стало відомо у четвер, 6  грудня, в Канаді затримано дочку засновника китайського телекомунікаційного гіганта «Huawei Technologies Co. Ltd» Мен Ваньчжоу, яка є водночас заступником генерального директора і фінансовим директором корпорації. Сталося це в аеропорту Ванкувера ще 1 грудня, однак за сторінки ЗМІ новина потрапила лише зараз.

ВВС зазначає, що подробиці арешту наразі невідомі, але в США розслідують справу про можливі порушення корпорацією санкцій щодо Ірану. Відтак затриманій загрожує екстрадиція до Сполучених Штатів. Китайське посольство в Канаді вже висловило протест у зв’язку з арештом і зажадало відпустити Мен Ваньчжоу з-під варти. З подібною заявою виступило й Міністерство закордонних справ Китаю.

Вочевидь, цей арешт відчутно дисонує з 90-денним тарифним перемир’ям, погодженим наприкінці минулого тижня під час переговорів лідерів США і Китаю Дональда Трампа і Сі Цзіньпіна на полях саміту «Великої двадцятки». Оглядачі також наголошують на тому, що зараз здійснюються спроби обмежити використання техніки «Huawei» у західних країнах. США, Австралія і Нова Зеландія домовилися не використовувати виробів цієї марки в інфраструктурі, необхідній для переходу на більш швидкі мобільні мережі формату 5G.

Світлина: Мен Ваньчжоу.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply