Новини для українців всього свту

Sunday, Apr. 11, 2021

Арешт ймовірних убивць журналіста

Автор:

|

Вересень 27, 2018

|

Рубрика:

Арешт ймовірних убивць журналіста

Новинарний портал «Dennik N» у четвер, 27 вересня, з посиланням на джерела в правоохоронних органах Словаччини повідомив, що поліція затримала підозрюваних у причетності до вбивства журналіста-розслідувача Яна Куцяка. Як твердять, під час масштабної спецоперації загалом заарештовано вісім осіб. У тому числі передбачуваний вбивця і його спільники.

Втім, офіційно ця новина ще не підтверджена. Поліція на своїй сторінці у мережі  Facebook обмежилася інформацією про затримання «підозрюваних в причетності до насильницького злочину».

27-річний журналіст Ян Куцяк і його наречена були застрелені 25 лютого в своєму будинку в 65 кілометрах на схід від Братислави. В останньому матеріалі, над яким покійний працював перед смертю, він досліджував зв’язки оточення прем’єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо з італійськими підприємцями, які, своєю чергою, були пов’язані з мафією. Вбивство журналіста викликало хвилю протестів в Словаччині, а відтак і низку відставок високопосадовців з очільником уряду країни включно.

Світлина: транспаранти на одній з акції, спричинених убивством Яна Куцяка.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply