Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

Арешт фігуранта справи «Терактів 11 вересня»

Автор:

|

Квітень 19, 2018

|

Рубрика:

Арешт фігуранта справи «Терактів 11 вересня»

Агенція «Укрінформ» у четвер, 19 квітня, повідомляє, що у Сирії курдськими силами безпеки затриманий громадянин Німеччини сирійського походження Мохаммад Хайдар Заммар. Його підозрюють у плануванні терактів 11 вересня 2001 року у Нью-Йорку.

За даними телемережі Al-Arabiya, Мохаммада Заммара заарештували у Марокко наприкінці цього ж року під час спецоперації ЦРУ і передали владі Сирії. Сирійський суд у 2007-му засудив його до 12 років в’язниці за зв’язки з угрупованням «Брати-мусульмани». Але через чотири роки в Сирії стався конфлікт, внаслідок якого багато ув’язнених радикальних ісламістів були звільнені, а потім приєдналися до бойових груп.

Як відомо, 11 вересня 2001 року на території США сталася серія скоординованих терористичних атак ісламістської організації «Аль-Каїда», вчинена з використанням пілотованих літаків. Від жахливого нападу загинуло 2 996 осіб, понад 6 тисяч людей отримали поранення. Цей теракт став найбільшим в історії за числом жертв. Інфраструктура США зазнала збитків на суму не менше 10 млрд.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply