Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 28, 2022

Антиурядовий мітинг у Лондоні

Автор:

|

Липень 01, 2017

|

Рубрика:

Антиурядовий мітинг у Лондоні

Він був організований групою активістів, які виступають проти політики жорсткої бюджетної економії, здійснюваної кабінетом Терези Мей. Сайт ВВС повідомляє у суботу, 1 липня, що демонстранти зібралися саме перед будівлею цієї корпорації у центрі Лондона, а далі рушили у напрямку до Парламентської площі. Чисельність учасників оцінюють у кілька тисяч.

Лідер опозиційної Лейбористської партії Джеремі Корбін також взяв участь в мітингу. Виступаючи перед його учасниками, він заявив: «Уряд торі відступає, політика жорсткої економії відступає, економічні аргументи цієї бюджетної політики теж відступають». Нагадаємо, що «торі» – неофіційна назва Консервативної партії Великої Британії. Присутні скандували «О, Джеремі Корбін!» і «Торі – на вихід». Чимало учасників тримали плакати з написом «Правосуддя для Гренфелл». Йдеться про назву недавно згорілого у Лондоні висотного будинку, при ремонті якого заощадили на протипожежній обшивці.

Напередодні акції організатори мітингу повідомили у мережі Facebook, що запрошують усіх громадян, профспілки і громадські організації об’єднатися і провести масову демонстрацію сили і солідарності.

Офіційного реагування на акцію від уряду наразі не надходило.

Світлини Reuters і AFP.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply