Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 16, 2021

Антиросійських санкцій стане більше

Автор:

|

Серпень 08, 2018

|

Рубрика:

Антиросійських санкцій стане більше

На сайті Державного департаменту США у середу, 8 серпня, повідомляється про намір оіційного Вашингтона запровадити нові санкції щодо Росії через отруєння колишнього подвійного агента Сергія Скрипаля та його дочки Юлії. За оцінкою американської влади, уряд Російської Федерації застосував хімічну зброю, порушивши міжнародне право, і зробив це відносно власних громадян.

Очікується, що санкції наберуть чинності 22 серпня. Які саме заходи будуть застосовані, в Держдепі наразі не уточнюють. А за даними телеканалу NBC, обмеження можуть торкнутися експорту в Росію товарів, пов’язаних з національною безпекою.

За даними NBC, якщо Москва протягом трьох місяців не надасть «надійних гарантій» того, що не буде надалі використовувати хімічну зброю, і не погодиться на допуск інспекторів ООН, то її чекає другий раунд санкцій. У такому випадку може бути знижений рівень дипломатичних відносин між країнами, введена заборона на рейси “Аерофлоту” в США і скасований «майже весь імпорт і експорт», повідомляє телеканал.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply