Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 4, 2022

Антиросійські санкції знову продовжено

Автор:

|

Березень 12, 2018

|

Рубрика:

Антиросійські санкції знову продовжено

Таке рішення Рада Європейського Союзу (ЄС) ухвалила у понеділок, 12 березня. Обмеження, що поширюються на 150 осіб та 38 компаній, передбачають заморожування активів та обмеження пересування.

У повідомленні Ради ЄС сказано, що оцінка ситуації не передбачає зміни санкційного режиму. Наразі перелік фігурантів, щодо яких накладено обмеження, складається з громадян Росії, представників окупаційної влади Криму та невизнаних самопроголошених «ДНР» і «ЛНР», а також низки підприємств.

Економічні санкції щодо Росії через її агресію в Україні Євросоюз вперше запровадив у липні 2014 року терміном на один рік, а у березні 2015 року їхнє можливе скасування прив’язали до виконання Кремлем Мінських угод.

Оскільки Росія не виконала всі свої зобов’язання, після цього лідери ЄС неодноразово ухвалювали рішення про піврічне продовження санкцій. Востаннє секторальні санкції Євросоюзу проти РФ були продовжені Радою ЄС у грудні 2017-го року. Тоді вони стосувалися фінансового, енергетичного, оборонного секторів російської економіки, а також товарів подвійного призначення.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply