Новини для українців всього свту

Friday, Feb. 3, 2023

Антиросійська акція у Києві

Автор:

|

Лютий 17, 2018

|

Рубрика:

Антиросійська акція у Києві

Вона відбулася у суботу, 17 лютого, і повідомлення про неї потрапили на шпальти провідних інформаційних агенцій світу. Наприклад, кореспондент «Радіо Свобода» виклав подію у такій інтерпретації: «Молодики із шевронами «С14», «Традиція і порядок» та «Правий сектор» зайшли в будівлю представництва російського Федерального агентства у справах СНД, співвітчизників за кордоном і міжнародної гуманітарної співпраці, відомого як «Росспівробітництво», на Подолі в Києві та розмалювали всередині стіни написами». Щодо написів, то інформація з різних джерел загалом збігається. Ось тексти, що їх ЗМІ наводять найчастіше – «Геть ФСБ», «Смерть Росії», «Поверніть в’язнів», «Свободу Синцову», «Це вам за Крим».

Активісти, чисельність яких оцінено у кілька десятків, заявляли, що російський центр працює у Києві незаконно, оскільки Росія визнана законом України державою-агресором. Вони також спалили російський прапор.

Коли до будівлі приїхали працівники поліції та представники місії Організації з безпеки і співпраці у Європі (ОБСЄ), учасники акції покинули приміщення. Постраждалих і затриманих немає. Представники «Росспівробітництва» звинуватили нападників у завданні матеріальної шкоди і у «залякуванні».

Попри анексію Криму і війну на Донбасі, на Україні, окрім російського посольства та консульств, працює представництво «Росспівробітництва». Воно організовує курси російської мови, виставки, концерти та поїздки українських школярів у Росію.

Світлина з сайту«Радіо Свобода».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply