Новини для українців всього свту

Monday, May. 23, 2022

Антикорупціонери взялися за Віталія Кличка

Автор:

|

Червень 08, 2017

|

Рубрика:

Антикорупціонери взялися за Віталія Кличка

Так-так, за того самого, прославленого чемпіона, а нині – міського голову столиці України. Сайт «Радіо Свобода» повідомив 8 червня, що працівники Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) зареєстрували кримінальне провадження за фактом можливого порушення ним законодавства. Чинного мера Києва підозрюють у внесенні недостовірних даних при заповненні електронної декларації.

Фактично це є продовженням розслідування, здійсненого журналістами програми «Схеми», яка є спільним проектом «Радіо Свобода» та телеканалу «UA:Перший». Саме з їх подачі антикорупціонери будуть дошукуватися причин, з яких Віталій Кличко не вніс у свою е-декларацію нерухомість у Гамбурзі та Лос-Анджелесі, де проживає його сім’я. А українське законодавство зобов’язує чиновників вказувати як свої власні активи, так і ті, що перебувають у користуванні членів родини. Справу відкрили за статтею 366-1 Кримінального кодексу (декларування недостовірної інформації).

Нагадаємо, Віталій Кличко задекларував 1 мільйон 813 тисяч 585 гривень, квартиру, годинник ХІХ століття і білий рояль. З нерухомості вказав квартиру в 251,8 кв. м в Києві. Також дружина київського мера володіє будинком на 785,5 кв. м і орендує 25 соток землі в селі Лютіж Київської області.

Світлина: будинок у Лос-Анджелесі, де відпочиває дружина Віталія Кличка.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply