Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 12, 2022

Антигрузинські вислови нардепа Євгена Дейдея

Автор:

|

Липень 03, 2017

|

Рубрика:

Антигрузинські вислови нардепа Євгена Дейдея

У житті колишнього сотника Євромайдану настав далеко не найкращий період. Генеральна прокуратура просить Верховну Раду дати згоду на його притягнення до кримінальної відповідальності за підозрою у незаконному збагаченні. І у понеділок, 3 липня, на засіданні регламентного комітету парламенту розглядали подання про зняття недоторканості з народного депутата Євгена Дейдея.

Сам він не просто відкидає усі звинувачення, а й називає їх фейковими і твердить про тиск на нього з боку Національного антикорупційного бюро України (НАБУ). Звертаючись до присутнього на засіданні генерального прокурора України Юрія Луценка, Євген Дейдей заявив: «Ви знаєте, як в Одесі ми боролися з грузинською мафією… Зараз, коли ми змогли їх всіх звідти вигнати, така виходить розправа. Так не повинно бути, Юрій Віталійович. Грузини не повинні правити у нас в країні».

Народний депутат, потрапивши під підозру, висловив припущення, що «ініціював цю нісенітницю» перший заступник директора Національного антикорупційного бюро України Гізо Углава за вказівкою колишнього голови Одеської обласної державної адміністрації Міхеіла Саакашвілі.

30-річний Євген Дейдей народився в Одесі, очолював 7-у сотню оборони Євромайдану («Сотня Лева»). У  2014 році обраний до Верховної Ради України за списком партії «Народний фронт».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply