Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Аномальний холод в Європі: вже є жертви

Автор:

|

Січень 08, 2017

|

Рубрика:

Аномальний холод в Європі: вже є жертви

0108___04-3

Понад два десятки людей загинуло через незвично низьку температуру в країнах Європи. Жертви, зазвичай, – безхатьки та мігранти. Найбільше число загиблих зафіксували у Польщі, де за останній час 10 людей втратили життя через сильний мороз, – від -14 до -20 градусів за Цельсієм, повідомляє 8 січня «ВВС».

В Італії значні снігопади спричинили смерть 7 осіб. А в столиці Чехії Празі у минулу ніч, яка була найхолоднішою за цю зиму, загинуло троє людей. Схожа ситуація також у Болгарії, де стільки ж загиблих. Незвичні погодні умови зараз практично усюди: в окремих регіонах Німеччина температура опустилась до -26. А от у Стамбулі випало до 40 см снігу.

В Україні поки що не відома кількість загиблих від морозів. Однак через прикрі погодні умови вже залучили понад 2 505 одиниць техніки та 3 502 людей, які допомагають забезпечувати рух транспорту. Про це повідомляє прес-центр Державної служби із надзвичайних ситуацій.

Додамо, що, за даними синоптиків, погода в Україні покращиться вже з 9 січня. Колапс відбувся через насування на Європу холодних повітряних мас із Скандинавії.

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply