Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 28, 2021

Анґела Меркель залишила посаду голови ХДС

Автор:

|

Грудень 07, 2018

|

Рубрика:

Анґела Меркель залишила посаду голови ХДС

У Гамбурзі у п’ятницю, 7 грудня, на з’їзді Християнсько-демократичного союзу (ХДС) новим лідером партії обрана Аннегрет Крамп-Карренбауер. У другому турі голосування вона набрала 517 голосів з 1001, випередивши політичного опонента чинного Канцлера Фрідріха Мерца.

Втім, оглядачі не очікують великих змін в політиці Німеччини. Адже Аннегрет Крамп-Карренбауер є висуванкою своєї попередниці. Нагадаємо, що Анґела Меркель оголосила про відхід з посади голови партії у жовтні. Але вона має намір залишатися Федеральним канцлером до наступних виборів в Бундестаг. Якщо нічого не трапиться, вони повинні відбутися у 2021 році. Нова очільниця ХДС, цілком ймовірно, стане тоді кандидатом від цієї партії на посаду Канцлера. Анґела Меркель вже не буде балотуватися на новий термін.

Аннегрет Крамп-Карренбауер працювала прем’єр-міністром німецької землі Саарланд, а також була головою апарату ХДС. Для України це обрання є добрим знаком. Аннегрет Крамп-Карренбауер виступає з критикою Росії. А нещодавно заявила, що відповіддю на захоплення українських кораблів у Чорному морі може стати заборона на заходження в європейські порти для російських суден, що прямують з Азовського моря.

Світлина Reuters: Аннегрет Крамп-Карренбауер.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply