Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 14, 2022

Анґела Меркель відповіла Дональду Трампу

Автор:

|

Січень 16, 2017

|

Рубрика:

Анґела Меркель відповіла Дональду Трампу

0116___05--1

В інтерв’ю виданням Bild і The Times, оприлюдненому вчора, обраний президент США охарактеризував Євросоюз як «інструмент для досягнення цілей» Німеччини. А ще –  схвально оцінив вихід Великобританії з Євросоюзу, наголосивши, що міграційний криза стала останньою краплею, що спонукала британців проголосувати за Brexit. У цьому контексті Дональд Трамп назвав прийняте у 2015 році Анґелою Меркель рішення відкрити кордони для біженців «катастрофічною помилкою» і пов’язав це з терактом на різдвяному ярмарку в Берліні.

Канцлер Німеччини затрималася з відповіддю лише на один день. 16 січня у Берліні вона закликала країни Європейського Союзу не дати ввести себе в оману: «Ми, європейці, самі визначаємо свою долю. Я і далі буду докладати всіх зусиль до того, щоб всі 27 країн, що входять до ЄС, співпрацювали інтенсивно і в першу чергу – з далеким прицілом». Німецький лідер Анґела Меркель чітко розмежувала тероризм і проблему  біженців, наголошуючи, що багато сирійців утікали не тільки від громадянської війни, а й від тероризму в своїй країні.

Стосовно подальших відносини ФРН і США Анґела Меркель заявила, що позиції обох сторін відомі, тому слід дочекатися вступу на посади Дональда Трампа і членів його команди. Вона наголосила: «Зрозуміло, ми будемо співпрацювати з американською адміністрацією і побачимо, яких домовленостей нам вдасться досягти».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply