Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

Анґела Меркель та її одномандатний округ

Автор:

|

Січень 29, 2017

|

Рубрика:

Анґела Меркель та її одномандатний округ

Змагатися за голоси до Бундестагу чинний федеральний канцлер буде у рідній для неї федеральній землі Мекленбург-Передня Померанія. За це проголосували майже 96% делегатів партійного осередку «Християнсько-демократичного союзу» (ХДС). Додамо, на ідентичному висуванні у 2013 році пані Меркель здобула усі голоси, повідомляє «DW».

Рішення про «переважну довіру» канцлер вже прокоментувала: «Чим довше у мене ця політична батьківщина, тим більше я ціную вас, також і з огляду на мою іншу роботу – як голови партії та як федерального канцлера». За словами політика, для неї важливий зворотний зв’язок через розмови з людьми, адже це демонструє як громадяни сприймають прийняті закони.

Основним суперником Анґели Меркель стане кандидат від правих популістів із «Альтернативи для Німеччини» (АдН) Ляйф-Ерік Гольм, який є головою партійної фракції у Ландтагу. Ця політична сила, що стабільно набирає щораз більшої популярності, сподівається відібрати у Анґели Меркель прямий депутатський мандат.

Зазначимо, торік на виборах у місцевий парламент землі Мекленбург-Передня Померанія партія АдН зуміла випередити ХДС, потіснивши її на третє місце. Тоді зазначали, що багато німців незадоволені політикою канцлера щодо біженців – тому й такі результати. Попри це, усі партії, що пройшли у місцевий парламент, відмовилися співпрацювати із правими популістами.

Додамо, на користь чинного канцлера статистика. Починаючи з 1990 року, Ангела Меркель проходила на цьому одномандатному окрузі кожного разу. Востаннє, у 2013 році, політик здобула 56,3% голосів.

Світлини: Laurent Dubrule/Reuters, Picture alliance/dpa.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply