Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 26, 2021

Андрій Садовий здатен поступитися амбіціями

Автор:

|

Лютий 28, 2019

|

Рубрика:

Андрій Садовий здатен поступитися амбіціями

Принаймні, у четвер, 28 лютого, він натякнув на це. У мережі «Facebook» чинний мер Львова, який водночас є лідером партії «Самопоміч» й висунутий від неї кандидатом у Президенти, написав: «Йдучи на вибори, я чудово усвідомлював бажання українців мати єдиного кандидата, який буде здатний перемогти всіх цих ставлеників олігархів і мародерів при владі».

Правда, хто саме повинен стати тим єдиним, не сказано. Однак текст сформульовано таким чином, що можна зробити висновок – Андрій Садовий готовий знати свою кандидатуру на користь того кандидата від демократичних сил, який матиме вищі шанси на перемогу: «Протягом кампанії мій штаб уважно відслідковує результати достовірних соцопитувань та тенденції. Я особисто багато спілкуюсь з людьми в регіонах. Очікуємо останні дані, які стануть вирішальними для подальших дій».

Як твердять доступні на сьогодні й варті уваги дані, найбільшу довіру поміж кандидатів від демократичних сил зараз має Анатолій Грищенко. Чимало аналітиків упевнені, що в разі об’єднання усіх навколо його кандидатури, перемога над олігархією є дуже ймовірною. Знятися з виборів можна до 7 березня.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply