Новини для українців всього свту

Saturday, Jul. 24, 2021

Андрій Садовий м’яко, але категорично відмовився від прем’єрського крісла

Автор:

|

Березень 14, 2016

|

Рубрика:

Андрій Садовий м’яко, але категорично відмовився від прем’єрського крісла

main

Після зустрічі з президентом України Петром Порошенком, яка відбулася сьогодні, 14 березня, мер Львова, лідер партії «Самопоміч» Андрій Садовий прокоментував для представників ЗМІ пропозицію глави держави зайняти прем’єрське крісло.

Пан Садовий одразу ж наголосив, що є реалістом. Його політична сила має у Верховній Раді лише 26 місць, тобто не володіє довірою значної частини українського суспільства. У парламенті є дві найбільші фракції – Блоку Петра Порошенка і «Народного фронту», тому і політично, і морально буде вірно, якщо саме вони запропонують кандидатури на пост глави уряду. «Самопоміч» готова нести відповідальність перед українським народом, але в межах своїх сил, тому варто сподіватися лише на цю молоду політичну силу. «Пани наробили справ, а тепер кличуть нас рятувати ситуацію. А чим рятувати, коли в Раді немає справжньої коаліції? Нардепи фракцій – як флюгери, змінюють свою позицію по три рази на день», – зіронізував львівський голова.

До того ж, зазначив лідер «Самодопомоги», нині діючий прем’єр-міністр, лідер «Народного фронту» Арсеній Яценюк йти зі свого поста не збирається. Тому питання про те, кому очолити уряд, в першу чергу повинні вирішити між собою БПП і НФ.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply