Новини для українців всього свту

Monday, May. 23, 2022

Андрій Артеменко вже не віддає Крим в оренду

Автор:

|

Лютий 27, 2017

|

Рубрика:

Андрій Артеменко вже не віддає Крим в оренду

Воно й не дивно після того, як прокуратура звинуватила його у державній зраді. Нагадаємо, що цей народний депутат з фракції Радикальної партії Олега Ляшка став відомий на увесь світ завдяки скандальній пропозиції здати Кримський півострів у довгострокову оренду Росії. Про це свого часу першою написала газета New York Times. А сьогодні, 27 лютого, сайт «ВВС» розповів про прес-конференцію Андрія Артеменка, на якій той озвучив інший сценарій – віддати Крим під міжнародне управління. Нардеп пропонує запровадити там такий собі «подвійний суверенітет або міжнародну адміністрацію на перехідний період».

Особливу увагу привернув ось цей вислів: «Півострів не може бути переданий в оренду. Півострів – це територія України». Раніше чомусь він цей факт до уваги не брав. Водночас у відповідь на пропозицію про оренду офіційний Кремль відповів, що Крим є територією Росії, а свої землі в оренду не беруть. Ох і заплутав усіх пан Артеменко з тією першою пропозицією, ще й сам заплутався. Бо навіть за умови встановлення міжнародної адміністрації, треба спершу прибрати звідти російські війська та окупаційну владу. А керівництво Росії з маніакальною послідовністю повторює своє «Кримнаш».

Сумнівно, щоб змінена пропозиція зменшила клопоти Андрія Артеменка, які він сам собі створив. Народний депутат підтвердив, що їздив до Росії, але не сказав для чого. Мовляв, поїздки узгоджені зі Службою безпеки України. Однак звідти заявляють, що нічого подібного не було.

На світлині: єдине, що може втішити у цій ситуації Андрія Артеменка, так це те, що його портрети тепер є навіть у фототеці агенції Reuters.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply