Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 30, 2023

Анатолій Гриценко встряв у прикрий конфлікт

Автор:

|

Січень 30, 2019

|

Рубрика:

Анатолій Гриценко встряв у прикрий конфлікт

Генеральний прокурор України Юрій Луценко у середу, 30 січня, на своїй facebook-сторінці написав: «Я завжди вважав неприпустимим використовувати сім’ї в цілях політичної дискредитації. Але сьогодні дізнався, що кандидат в Президенти Гриценко, намагаючись відповісти на питання Д. Гордона про причини його неучасті в АТО, заявив, що війна давно б закінчилася, якби я не ховав сина від фронту. Даю 24 години «чесному» полковнику для вибачення».

Напередодні було оприлюднено інтерв’ю з колишнім міністром оборони, кандидатом у Президенти України Анатолієм Гриценком, де той пояснив, чому у 2014 році не пішов на фронт. А далі політик зазначив, що свого сина від фронту не ховав, «як це робили Порошенко, Луценко, Пашинський чи той самий Турчинов». Окрім того додав, що якби сини високопосадовців були в АТО, то війна вже б закінчилася.

Юрій Луценко натомість заявив, що його син пішов на фронт добровольцем і служив солдатом. На підтвердження вміщено кілька світлин. Не зайвим буде нагадати, що обидва фігуранти цього конфлікту були колись разом у команді Віктора Ющенка, а після Помаранчевої революції отримали посади міністрів.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply