Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 6, 2022

Анатолій Гриценко шукає партнерів

Автор:

|

Травень 13, 2018

|

Рубрика:

Анатолій Гриценко шукає партнерів

Останнім часом цей політик наче випав з інформаційного простору, але у неділю, 13 травня, він сам нагадав про себе через інтернет-видання «Главком». Очільник партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко назвав ті політичні сили, з якими готовий об’єднуватися – «Самопоміч», «Народний контроль», Європейська партія, «Демальянс», «Сила людей», «Хвиля» та окремі громадські організації.

До слова, «Громадянська позиція» вже об’єдналась з партією «Альтернатива». Її лідером є активний учасник Єромайдану Єгор Фірсов. Він був обраний до Верховної Ради за списком Блоку Петра Порошенка, але згодом вийшов з фракції. Після цього його позбавили мандату народного депутата.

Анатолій Гриценко має намір об’єднатися з партнерами в одну команду і в подальшому на парламентські та місцеві вибори піти разом. А щодо президентських виборів, він заявив: «Сподіваюсь, що від тих представників опозиції, які виходять за рамки формату «Порошенко – Тимошенко», буде висунутий один кандидат». Не виключено, що ним стане сам Анатолій Грищенко. Адже за останніми соціологічними дослідженнями, у нього непогані шанси потрапити до другого туру.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply