Новини для українців всього свту

Saturday, May. 21, 2022

Аміна Окуєва розповіла про вчорашній замах

Автор:

|

Червень 02, 2017

|

Рубрика:

Аміна Окуєва розповіла про вчорашній замах

Нагадаємо, що вчора підісланий кілер вчинив замах на її чоловіка Адама Осмаєва і важко його поранив. Сама Аміна у відповідь кілька разів вистрелила у нападника. Подружжя добре відоме своєю участю у війні проти окупантів України.

У п’ятницю, 2 червня, сайт «7 днів.info» оприлюднив відео, на якому Аміна Окуєва розповіла подробиці вчорашнього нападу. Вона називає убивцю боягузом. Він закричав, що здається, після кількох її пострілів. Аміна вважає, що головне зараз – якнайшвидше визначити замовника вбивства.

А незадовго перед тим Аміна Окуєва сказала в інтерв’ю: «У нас постійно буває якась інформація про те, що і з боку російських спецслужб і з боку кадировських формувань є замовлення на замах на наші життя». За словами Аміни Окуєвої, очільник Чеченської Республіки Рамзан Кадиров вважає її з чоловіком своїми особистими ворогами. Тому вони з чоловіком не виходили з дому без зброї.

2 червня надійшло також повідомлення про здоров’я обох постраждалих у вчорашній стрілянині. Стан Адама Осмаєва та нападника, тяжкий, але стабільний. За висновками лікарів, обидва житимуть.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply