Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 28, 2021

Американці потерпають від аномальних морозів

Автор:

|

Січень 31, 2019

|

Рубрика:

Американці потерпають від аномальних морозів

Як повідомляє у четвер, 31 січня, ВВС, найбільше постраждали штати Північна Дакота, Вісконсин, Айова, Міннесота, Мічиган та Іллінойс. У Чикаго температура повітря досягла рекордно низької позначки у мінус 33 градуси, а в Північній Дакоті зафіксовано 37 градусів нижче нуля.

У багатьох американських містах закриті школи, державні установи і музеї. Громадський транспорт працює з перебоями. За останніми даними, через морози загинули вже, як мінімум вісім осіб. Влада штату Айова радить усім, хто виходить на мороз, уникати глибоких вдихів і якомога менше розмовляти. А мер Чикаго Рам Емануель закликав городян не виходити на вулицю без крайньої необхідності. Найбільші авіакомпанії США скасували на Середньому Заході близько 1,8 тисячі рейсів. Поліція Чикаго попереджає про зростання числа пограбувань: злочинці відбирають у людей теплий одяг, в першу чергу дорогі пуховики компанії Canada Goose.

Синоптики пов’язують аномальні морози з потужним арктичним циклоном. Вчені також кажуть про зв’язок екстремальних холодів з глобальними кліматичними змінами. Приблизно 90 мільйонів американців вже зіткнулися з морозами у мінус 17 градусів і нижче.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply