Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 22, 2021

Американський інвестор у московському СІЗО

Автор:

|

Лютий 16, 2019

|

Рубрика:

Американський інвестор у московському СІЗО

Басманний районний суд російської столиці у суботу, 16 лютого, відправив під арешт засновника інвестиційної компанії «Baring Vostok», громадянина США Майкла Kалві. Наразі його взяли під варту до 13 квітня 2019 року. А далі термін може бути й продовжений.

Згідно з клопотанням слідства про арешт, перебуваючи на волі і маючи американське громадянство, Майкл Калві може зникнути з Росії, а також чинити тиск на свідків, знищити якісь важливі документи та іншим чином перешкодити розслідуванню. Адвокати наполягали на можливості помістити інвестора під домашній арешт за місцем проживання у Москві або відпустити під заставу.

Майкла Калві і п’ять інших осіб, що проходять у цій справі, слідство підозрює у розкраданні значної суми грошей. У їх діях вбачають ознаки злочину, описаного у російському Кримінальному кодексі як «шахрайство в особливо великих розмірах».

Заснована Майклом Калві у 1994 році компанія «Baring Vostok Capital Partners» спеціалізується на приватних інвестиціях у Росії і країнах СНД. За 25 років існування вона інвестувала $2,8 мільярдів приблизно у 80 проектів.

Світлина: Майкл Калві на суді.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply