Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

Американський есмінець увійшов у Чорне море

Автор:

|

Лютий 17, 2018

|

Рубрика:

Американський есмінець увійшов у Чорне море

Про це агенція УНІАН повідомляє 17 лютого з посиланням на Twitter-акаунт Yörük Işık, який відстежує переміщенням бойових кораблів. Йдеться про американський есмінець USS Ross DDG 71.

Те, що він уже минув чорноморські протоки і увійшов до акваторії Чорного моря, підтверджує й авторитетне одеське інтернет-видання «Думська». Воно нагадує, що «Росс» за останні роки чотири рази відвідував Одесу, а позаторік у липні навіть брав участь в міжнародних навчаннях «Сі Бриз 2016».

Хоча мета візиту наразі невідома, експерти відзначають, що судно відправлене у Чорне з метою підтримки союзників Сполучених Штатів. Вочевидь, американці все ближче підходять до ідеї постійної присутності своїх кораблів у чорноморському регіоні.

У довжину цей есмінець сягає майже 154 метрів, ширина перевищує 20 метрів. Він оснащений ракетами «Томагавк», протичовновою і зенітною оборонними системами, а також гарматами і кулеметами. Корабель може також нести один вертоліт SH-60 Seahawk, але в Чорне море він заходить без авіаційного озброєння.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply