Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 19, 2021

Американський есмінець пришвартувався в Одесі

Автор:

|

Лютий 25, 2019

|

Рубрика:

Американський есмінець пришвартувався в Одесі

Військовий корабель США у понеділок, 25 лютого, увійшов у торговий порт, де отримав місце біля 16-го причалу Морського вокзалу. Це ракетний есмінець USS Donald Cook DDG75.

Одеське видання «Думська» розповідає про безпрецедентні заходи безпеки, вжиті з цього приводу в порту. Адже вперше за багато років корабель Військово-морських сил (ВМС) США поставили біля причалу Морського вокзалу. Відтак праву частину території через це відгородили парканом. Усередині чергують спецпризначенці ВМС України і поліція. Вони витісняють зівак.

За неофіційними даними завтра на американському есмінці відбудеться великий прийом за участю багатьох VIP-персон. Запрошені посли багатьох країн, дипломати, міністри і кандидати в президенти України. Буде присутній також Спеціальний представник США на переговорах щодо України Курт Волкер, який повинен дати на борту прес-конференцію.

З посиланням на командування 6-го флоту США повідомляється, що есмінець прибув, щоб «провести операції із забезпечення безпеки на морі і підвищити стабільність в цьому регіоні». Пробуде корабель в Одесі три дні – до 27 лютого включно.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply