Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 29, 2021

Американський досвід перенесено на Київщину

Автор:

|

Грудень 11, 2018

|

Рубрика:

Американський досвід перенесено на Київщину

«Голос Америки» розповідає у вівторок, 11  грудня, що у місті Ірпені під Києвом відкриють реабілітаційний центр «Next Step Ukraine», який буде копією каліфорнійського «Next Step». Тут лікуватимуть поранених вояків зі спинальними травмами. Заклад створений на пожертви української діаспори у США.

Більшість тренажерів уже прямує морем в Україну. У майбутньому центрі щойно завершили ремонт. Реабілітологи розплановують, що де стоятиме. Відповідно до профілю усе буде пристосовано для людей на візках. «Це все є в Каліфорнії, і ми стараємося, за зразком каліфорнійським, зробити такий зал тут», – каже фізичний терапевт, працівник фонду «Revived Soldiers Ukraine» Микола Свищ. Він проходив практику в центрі «Next Step» у Лос-Анджелесі. Бачив, як американські лікарі ставили на ноги поранених українських військових.

Ідея створити філіал американського реабілітаційного центру в Ірпені належить двом подругам, колишнім спортсменкам. Ірина Ващук і Юлія Сташків у минулому легкоатлетки, обидві виступали за українську збірну, обидві вчились у США. Іра вийшла заміж за американця, Юля повернулася в Україну. Коли почалася війна, Ірина створила благодійний фонд «Revived Soldiers Ukraine» для допомоги українським пораненим, Юлія стала його представницею в Україні.

Світлина: терапевт Микола Свищ.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply