Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

Американські танки вже у Польщі

Автор:

|

Січень 09, 2017

|

Рубрика:

Американські танки вже у Польщі

0109___08-11

Зрозуміло, українцям хотілось би бачити їх на Донбасі, але для цього треба спершу вступити до НАТО. Втім, ця панцерна техніка й у близьких сусідів України буде фактором стримування російської агресії. 9 січня інтернет-портали з посиланням на TVN24.pl розміщують світлину, на якій зафіксовано момент розвантаження першого танка M1 «Абрамс» за програмою зміцнення східного флангу Північноатлантичного альянсу.

Втім, якщо бути точним, то до Польщі й раніше прибували такі машини. Особливість в іншому. І цей, перший вивантажений «Абрамс», і ті, що розташувалися позад нього на інших залізничних платформах спеціального потяга, належать до першого підрозділу танкової бригади, який командування НАТО передислоковує на схід.

Позавчора польські засоби масової інформації повідомили, що 250 американських солдатів з числа особового складу цієї танкової бригади прибули на летовище до Вроцлава та на полігон неподалік Жаґаня. А сьогодні почала надходити техніка.

У країнах Східної та Центральної Європи з метою протидії агресивній політиці Росії загалом буде розміщено 4000 військовослужбовців 3-ї бронетанкової бригади і 4-ї піхотної дивізії США, які матимуть на озброєнні 87 танків.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply